Eliminujesz nieprzyjemny zapach z Twojej indywidualnej oczyszczalni?

Czy rozpoznajesz typowy zapach oczyszczalni ścieków podczas nagłej zmiany pogody lub przy wyższych temperaturach zewnętrznych? Czy masz zatkane filtry w oczyszczalni? Przedziały oczyszczalni wypełnione są odpadami organicznymi, osadem lub szlamem, co znacznie zmniejsza efekt filtracji i sedymentacji oczyszczalni. Czy często trzeba dużo płacić za jego utrzymanie?

Bioenzymatyczny środek czyszczący do indywidualnej oczyszczalni to mieszanka specjalnie wyselekcjonowanych i wyhodowanych szczepów bakterii, które rozkładają materię organiczną. Kiedy bakterie docierają do wody zawierającej odpady organiczne, stają się aktywne, wytwarzając określone enzymy, które mogą rozkładać białka, skrobię, węglowodany, tłuszcze zwierzęce i roślinne, papier i inne odpady organiczne. Bakterie hodowane w laboratoriach są szybkie i bardzo wydajne. Swoim działaniem eliminuje nieprzyjemny zapach i całe jego źródło. Bioenzymatyczny środek czyszczący do indywidualnej oczyszczalni ścieków zmniejsza gromadzenie się niepożądanych substancji organicznych, osadów i tworzenie piany w przydomowej oczyszczalni ścieków. Ze względu na działanie bakterii,

Jak to działa?

To bardzo proste. Twoja przydomowa oczyszczalnia ścieków zawiera niewielką ilość bakterii, które pomagają rozkładać odpady organiczne. Dodając bakterie zwiększysz zawartość bakterii w swojej oczyszczalni, a tym samym znacznie przyspieszysz rozkład odpadów organicznych. 90% odpadów organicznych (odchody) składa się z węgla, tlenu i wodoru, które w oczyszczalniach ścieków występują w postaci związków. Związki te są stale rozkładane przez bakterie na prostsze substancje, aż do rozbicia na wodę H2O i dwutlenek węgla CO2, gdzie CO2 jest uwalniany do powietrza jako gaz, a woda H2O pozostaje w oczyszczalni.

Preparaty bakteryjne bezpośrednio i bardzo skutecznie rozkładają źródła zapachu oraz usuwają zapachy z oczyszczalni, w tym skorupy, błoto i pianę! Środki BIO dostarczają sproszkowane mieszanki bakteryjne, aby dłużej działały. Nie zawiera szkodliwych szczepów bakterii, kwasów, zasad, fosforanów ani innych substancji szkodliwych dla środowiska. Firma Kamra-Trans sprzedaje preparaty bakteryjne od ponad 15 lat i wie, że siła bakteryjna preparatu (czyli ilość bakterii zawartych w produkcie) jest bardzo ważna w produkcji wysokiej jakości i naprawdę skutecznych mieszanek bakteryjnych.

Gwarantujemy, że nasze produkty zawierają bardzo dużą ilość bakterii, co pomaga bardzo skutecznie eliminować nieprzyjemne zapachy i odpady organiczne!

wywóz szamba - przydomowa oczyszczalnia ścieków - Tarnowskie Góry
wywóz szamba – przydomowa oczyszczalnia ścieków – Tarnowskie Góry

Gdzie można zakupić środki do przydomowej oczyszczalni? Gdzie można zamówić wywóz szamba oraz przydomowej oczyszczalni ścieków?

KAMRA – TRANS
Wiktor i Rafał Kamińscy sp.j.

ul. Fabryczna 9a
42-674 Zbrosławice woj. Śląskie
NIP 6452416788

Kontakt telefoniczny: 500208999

Poczta elektroniczna: [email protected]

Nasza wizytówka w google: https://kamra-trans-wywoz-szamba-asenizacja.business.site/?m=true