Rolety to jedna z najpopularniejszych osłon okiennych w Polsce. Nadają się do wszystkich rodzajów okien (okna plastikowe, okna drewniane). Rolety pomagają chronić przed słońcem, upałem, wścibskimi spojrzeniami przechodniów oraz pomagają obniżyć koszty klimatyzacji pomieszczeń. Rolety to uniwersalny sposób zasłonięcia okien, które można łatwo dopasować do różnych przestrzeni w domu.

LUXBOR oferuje swoim klientom ponad kilkaset różnych rodzajów tkanin. Szeroka paleta składa się z tkanin jednobarwnych i wzorzystych. Oferujemy tkaniny o splocie płóciennym ze wzorem, splotem żakardowym jednobarwnym i wzorzystym. Duży wybór tkanin oraz profesjonalni fachowcy pomogą dobrać rolety, które nie tylko będą funkcjonalne, ale również dopełnią każde wnętrze.

Jakie są rodzaje rolet?

LUXBOR oferuje swoim klientom klasyczne rolety materiałowe, rolety dzień i noc z jaśniejszych i ciemniejszych pasków, rolety do okien dachowych, fotożaluzje oraz rolety fasadowe. W zależności od możliwości montażu rolety mogą być zawieszone swobodnie lub blisko okna.

Jak wybrać rolety do domu?

Aby ułatwić Państwu wybór rolet do domu, a Państwa wybór cieszył przez długie lata, podajemy informacje o każdym rodzaju rolety.

Rolety klasyczne to zasłony okienne wykonane z solidnej tkaniny. Rolety klasyczne dzielą się na dwa rodzaje: przyokienne i wolnowiszące. Rolety można zamontować na ścianie, w suficie, tuż przy szkle (rama okienna) lub we wnęce. Tkaniny rolet klasycznych mogą być przepuszczalne, półprzepuszczalne, nieprzezroczyste dla światła i odbijające światło.

Okiennice na okna dzień i noc wykonane są z podwójnej warstwy tkaniny transparentnej i nieprzezroczystej. Jest to jeden z najpopularniejszych sposobów zasłaniania okien, zapewniający większą kontrolę nad światłem i kontrolę prywatności. Gdy chcesz nie obciążać przestrzeni swojego domu dziennymi i nocnymi zasłonami, to najlepszy sposób na zasłonięcie okien roletami na dzień i na noc. Ten rodzaj żaluzji można zamontować na oknie z tworzywa sztucznego, we wnęce, suficie lub ścianie, we wnęce, suficie lub ścianie.

Rolety do okien dachowych – nadają się do okien dachowych różnych producentów i ich typów. Rolety na okna dachowe nadają się do montażu na oknach skośnych. Prowadnice nie pozostawiają szczelin po bokach rolety, dzięki czemu do pomieszczenia nie przedostaje się żadne światło.

Foto rolety to oryginalny pomysł na dekorację okien dla osób poszukujących ekskluzywności w atrakcyjnej cenie. Możesz przenieść zdjęcie, ilustrację, ornament, notatkę lub dowolny inny obraz na zwykłą tkaninę roletową. Montaż rolet fotograficznych jest taki sam jak w przypadku rolet klasycznych, a obraz jest niepowtarzalny i stworzony lub wybrany przez klienta. Opinie klientów dotyczące okiennic fotograficznych są zawsze satysfakcjonujące, ponieważ ten produkt pozwala ujawnić swoją indywidualność i stworzyć ekskluzywny design w domu.

Żaluzje fasadowe – charakteryzują się wyjątkowo wysokim współczynnikiem retencji światła: blokują od 81 do 100 procent. światło słoneczne i ultrafioletowe. Rolety elewacyjne są trwałe, funkcjonalne. Ich możliwości zastosowania i montażu są szerokie, łatwo dopasowują się do wnętrza.

Jakie są rodzaje montażu rolet?

Różne rolety (klasyczne, dzień-noc, rolety do okien dachowych, rolety foto) są instalowane na różne sposoby. Specjaliści LUXBOR, w zależności od wybranej tkaniny, specyfikacji okien i potrzeb klienta, doradzą i pomogą w podjęciu decyzji o zamontowaniu żaluzji na ścianie, suficie, przy szkle, we wnęce czy we wnęce.

Ile kosztują rolety?

Cena rolet uzależniona jest od wielkości okna, wybranej tkaniny rolety, mechanizmu, koloru mechanizmu. Na cenę mogą mieć również wpływ dodatkowe akcesoria, takie jak automatyka lub inne wybrane niestandardowe części. Jeśli chcesz kupić rolety taniej, zapraszamy do sklepu LUXBOR, gdzie ceny są zawsze niskie.

Gdzie mogę zobaczyć rolety na żywo?

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają tkaniny rolet, LUXBOR zaprasza do rejestracji na bezpłatną konsultację w domu, podczas której specjalista zmierzy okna i pomoże dobrać najbardziej odpowiedni rodzaj rolet, lub przyjedzie na najbliższy salon:

Oceń:

Autor: Marzena Tomanek