Składanie mebli w powiecie Tarnogórskim działa ze składaniem mebli z paczek na terenie miejscowości: Pyskowice, Zbrosławice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Gliwice oferuje meble kuchenne, do salonu czy sypialni w cenach niższych jak u producenta!

Montaż i składanie mebli:
Meblech Leszek Węgrzyński

ul. Cicha 2, 42-690 Połomia
Nip: 626-265-32-55
tel: 608-038-110
mail: [email protected]

www: https://meblech-leszek-wegrzynski.business.site/

Produkty meblowe są z definicji nieporęczne, trudne w transporcie i obsłudze.

Po co marnować czas w magazynach, z dala od domu? Po co niszczyć swój samochód meblami i zmagać się z wnoszeniem ich po schodach? Możesz zdecydować się na profesjonalny zespół Meble BLG, który przywiezie je bezpośrednio pod drzwi Twojego domu lub mieszkania.

Dostawa i montaż mebli z paczek w Twoim domu!

Dostawa i Montaż Meblech Leszek Węgrzyński to usługi premium i polegają na transporcie i montażu mebli na miejscu, w domu, pod wskazanym adresem, w wybranym pomieszczeniu, wyłącznie za pośrednictwem zespołów Meblech Leszek Węgrzyński specjalizujących się w montażu mebli.

Taryfa za Dostawę i Montaż Mebli Premium dotyczy mebli, sof i dużych dekoracji (np. donice ceramiczne i kamienne, obszerne lustra, duże obrazy na szkle itp.).

Jeśli zamówienie zawiera również drobne dekoracje, paczki z tymi produktami zostaną dostarczone wraz z meblami pod wskazany adres.

Jeśli złożyłeś zamówienie online, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Meblech Leszek Węgrzyński w celu ustalenia odpowiedniej daty i przedziału czasowego dostawy produktów. Produkty zostaną dostarczone w ustalonym wspólnie dniu i przedziale czasowym.

Przed wyznaczonym terminem dostawy zamówienia potwierdzimy dzień i godzinę oraz podamy interwał 2 godzin, w których dotrzemy do Ciebie, aby uniknąć niedogodności związanych z ruchem lub innymi nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą się pojawić. Jeśli nie możesz już odebrać produktów, daj nam znać, aby przełożyć dostawę.

Ważne jest, aby w wyznaczonym dniu i godzinie dostawy była w domu osoba, która ukończyła 18 lat, aby odebrać zamówienie oraz aby na klatce schodowej były odpowiednie dojścia do wniesienia mebli na górę. Zespoły Meblech Leszek Węgrzyński nie będą obsługiwać, demontować ani odbierać starych mebli. Prosimy upewnić się, że przed dostawą i montażem produktów Meblech Leszek Węgrzyński, stare meble zostały usunięte z pokoju.

W przypadku produktów podwieszanych, gdy zespół stwierdzi, że ściana nie jest w stanie wytrzymać mocowania korpusów mebli, wyspecjalizowany personel Meblech Leszek Węgrzyński nie montuje produktów na ścianie i wróci w późniejszym terminie, po zakończeniu prac mających na celu zwiększenie wytrzymałości ściany.

Dostawa i Montaż Premium dla Kuchni to usługi premium i polegają na transporcie i montażu mebli kuchennych na miejscu, w domu, pod wskazany adres, w oparciu o konkretne wymiary i zgodnie z projektem, za pośrednictwem zespołów Mobeexpert specjalizujących się w montażu mebli kuchennych .

Dostawa i montaż mebli kuchennych

Montaż Kuchni polega na wykonaniu wycięć w blacie oraz osadzeniu w meblach sprzętu AGD (zlew, bateria, kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, okap, zmywarka, pralka i lodówka) zgodnie z projektem.

Montaż kuchni to usługa wymagająca dużej specjalizacji, pracochłonna, wiąże się z precyzją i długim czasem, profesjonalnym sprzętem do montażu, krojenia, dlatego jest wykonywana przez wyspecjalizowane ekipy z doświadczeniem w montażu kuchni.

Po złożeniu zamówienia w sklepie, umówienie dostawy zostanie ustalone w sklepie przez wyspecjalizowanego konsultanta ds. dostaw wspólnie z Państwem.

W przypadku produktów podwieszanych, gdy zespół stwierdzi, że ściana nie jest w stanie wytrzymać mocowania korpusów mebli, wyspecjalizowany personel Meblech Leszek Węgrzyński nie montuje produktów na ścianie i wróci w późniejszym terminie, po zakończeniu prac mających na celu zwiększenie wytrzymałości ściany.

Usługa montażu nie obejmuje: zmiany konfiguracji kuchni lub mebli; podłączenie sprzętu AGD do wody, gazu, prądu, kanalizacji; podłączenie zlewów do wody; naprawa ścian; wykonywanie otworów pod okapy lub inne usługi, które występują później i nie są określone w zamówieniu.